Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

SC1Lietuvių sekmė pirmajame etape

Trumpai, kaip sekėsi RBR-LT komandai pagrindiniame vasaros čempionate "Summer Cup 2014"

 RBR-LT komanda šiemet visą sezoną važiuos vasaros taurės čempionate. Čempionatas sudarytas iš 6 etapų. Pirmasis etapas vyko Didžiojoje Britanijoje. Nieko nuostabaus, kad ralis vyko ant šlapios dangos. Pirmajame etape startavo visi mūsų komandos pilotai. Pirmajame dope neblogai startavo Okas Gvidas, jis kol kas buvo pirmas klasėje. Paskui Joniui Jonaičiui pradėjo geriau sektis, jis lenkė vieną iš komandos lyderių Igną Augustonį. Okas Gvidas deja daug laiko prarado nukrito žemyn.

SC3

Deja trečiajame dope nepasisekė Okui Gvidui ir Robertui Kulikauskui, jie nebaigė trečiojo dopo. Jonis Jonaitis toliau tik bėgo nuo likusių lietuvių ir jau jis važiuoja ketvirtoje vietoje A8 klasėje. Ketvirtajame dope Jonis dar labiau pabėgo nuo varžovų ir savo klasėje į servisą atvažiavo antroje vietoje savo klasėje ir septintoje vietoje bendroje įskaitoje. Kitiems likusiems komandos draugams sekėsi kiek blogiau. Ignas Augustonis buvo ketvirtas A8 klasėje ir tryliktas bendroje įskatoje. Iš kart už jo buvo Remigijus Lapinskas (penkta vieta A8 klasėje ir keturiolikta vieta bendroje įskaitoje. Remigijus nuo Igno atsilikinėjo vos 2,36 sekundės. Visi dalyviai su purvinomis mašinomis atvažiavo į serviso zona. Ten jie susiromontavę techniką, toliau tesė varžybas.

SC4

Penktajame dope jau Ignas Augustonis parodė savo klasę, Jonis Jonaitis nuo jo atsiliko 2 sekundes dope. Ignas jau pabėgo nuo Remigijaus Lapinsko. Šeštasis dopas vėl geriau susiklostė Ignui Augustoniui, Jonis Jonaitis ir Remigijus Lapinskas liko dope už jo.

SC5

Septintajame dope šį karta Jonis Jonaitis aplenkė savo komandos draugus. Ignas Augustonis nuo jo atsiliko sekunde, o Remigijus Lapinskas nuo Igno taip pat sekunde. Na, lenktyninkams liko paskutinis 2.3 kilometrų dopas. Aštuntajame dope jau greičiausias buvo Remigijus Lapinskas.

SC6

Taigi, Jonis Joanitis užemė antrą vietą A8 klasėje ir septintą vietą bendroje įskaitoje. Ignas Augustonis užemė ketvirtą vietą A8 klasėje ir vienuoliktą vietą bendroje įskaitoje. Remigijus Lapinskas užemė penktą vietą A8 klasėje ir triliktą vietą bendroje įskaitoje. Jonis Jonaitis teigė, kad ralis buvo sunkus ir įdomus. Ignas sakė, kad jam nesisekė pirmojoje sekcijoje. Remigijus teigė, jog jam ralį pavyko suvažiuoti gerai. Po pirmojo etapo RBR-LT komanda turi 30 taškų ir pirmauja komandų įskaitoje. Kitas etapas prasidės Liepos 11d.

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram