Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

SC 3 1Lietuvių nesėkmingas etapas

Apžvalga, kaip sekėsi lietuviams ant asfalto.

 Šį kartą Summer Cup etapas vyko Prancūzijoje. Tarp lietuvių startavo visi išskyrus Oką Gvidą. Pirmąjį dopą greičiausiai suvažiavo Jonis Jonaitis. Antrame dope jau buvo greitesnis Ignas Augustonis.

SC 3 2

Trečiame dope vėl greitesnis buvo Jonis Jonaitis. Ketvirtame ir vėl Ignas Augustonis greitesnis. Po 4 dopų pirmas tarp lietuvių buvo Jonis Jonaitis, antras Ignas Augustonis, trečias Robertas Kulikauskas  ir ketvirtas Remigijus Lapinskas.

SC 3 4

Penktjame dope vėl greičiausias buvo Jonis Jonaitis. Šeštajame dope taip pat Jonis pirmas buvo.

SC 3 5

Septintajame dope Jonis ir vėl greičiausias, tiesa šiame dope klaidą padarė Ignas Augustonis ir prarado nemažai laiko. Jau aštuntame dope Jonis Jonaitis padarė klaidą ir nukrito žemyn.

SC 3 3

Liko paskutinis dopas. Jonis Jonaitis ir privelė klaidų ir nukrito dar labiau žemyn. Paskutiniame dope buvo greičiausias Ignas Augustonis. Bendroje įskaitoje pirmas tarp lietuvių buvo Ignas Augustonis (15 vieta bendroje įskaitoje ir 4 vieta klasėje). Antras buvo Jonis Jonaitis (16 vieta bendroje įskaitoje ir 5 vieta klasėje). Trečias Robertas Kulikauskas (17 vieta bendroje įskaitoje ir 6 vieta klasėje). Ir ketvirtas buvo Remigijus Lapinskas (18 vieta bendroje įskaitoje ir 7 vieta klasėje). RBR-LT komanda iš 1 vietos nukrito į 5 vietą. Kitas etapas vyks Australijoje.

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram