ALL INFO AT

E-LARC.LT

druskininkailrscrewLRSČ Druskininkų ralio apžvalga

LRSČ paskutinio 2014 etapo apžvalga

Iš Žemaitijos LRSČ karavanas persikelė į Dzūkiją. Druskininkuose vyko paskutinis LRSČ etapas. 15 dalyvių sustartavo šiame etape. Ralį pradėjo 10,1 km. dopas. Pirmajame dope pirmas Okas Gvidas, antras latvis Toms Kineens, trečias šio sezono čempionas Rokas Ravinskis. Kitą dopą jau laimėjo Rokas Ravinskis, antras Toms Kineens, trečias Okas Gvidas. Trečią dopą laimėjo Okas Gvidas, antras Toms Kineens, trečias Rokas Ravinskis. Jau kitame dope pasitraukė ralio lyderis Okas Gvidas. Šį dopą laimėjo Toms Kineens, antras rusas Jevgenijus Panjuškinas, trečias Robertas Kulikauskas. Rokas Ravinskis padarė klaidą ir nukrito į trečią  vietą. Sportinikai išskubėjo tvarkytis automobilių. Po 4 dopų pirmauja Toms Kineens, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias Rokas Ravinskis, ketvirtas rusas Denis Borovinskis ir penktas Robertas Kulikauskas. Penktą dopą laimėjo Denis Borovinskis, antras Jevgenijus Panjuškinas ir trečias Toms Kineens. Paskutinis šio sezono dopas vyko Druskinikų miesto gatvėmis. Jį laimėjo Jevgenijus Panjuškinas, antras Denis Borovinskis, trečias Toms Kineens. Finišą pasiekė tik 4 ekipažai. Paskutinį etapą laimėjo Toms Kineens, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias Denis Borovinskis ir ketvirtas liko Robertas Kulikauskas. Kitamet čempionatas tikrai vyks, preliminarų kalendorių turime, taigi laukite informacijos ir susitiksime kitais metais. Iki!