Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

2015sezonas-150semples

Sveiki visi, naujo sezono belaukiant, galime pasidžiaugti, jog jau 10 metų esame kartu, o gal net 10 metų. Ralio ugnis dar neišblėso širdyse ir mes galime susirinkti prie šio dūšiai, malonaus užsiėmimo. Vieni sezonai buvo geresni, kiti prastesni. Būta ir didelių rūpesčių bei problemų, tačiau visada mums pavyko išplaukti dėka atsidavusių narių palaikančių RBR bendruomenę...
Norėčiau atskirai padėkoti buvusiems ir esamiems nariams: Skirmui, Mantui, kvarforth, Pertui, sNoksui, Vytui, Guru, Ignui, Chelsman, Saulutei, Tomui ir kitiems nepaminėtiems, bet savo iniciatyva prisidėjusimes prie RBR-LT bendruomenės gyvavimo.


Jei turite noro aktyviai dalyvauti mūsų veikloje, mes visuomet su džiaugsmu priimame naujus narius ir dalijamės savo patirtimi.
Sekantis sezonas grįžta atgalios į savo namus, t.y. į mūsų pagrindinį saitą ir visa informacija bus pateikiama čia. Dar nenusprendėme kokiu formatu vykdisime sekantį sezona, tad jei turite pageidavimų, pastebėjimų butinai rašykite. Mums labai svarbi, kiekvieno jūsų nuomonė. Nes kamgi jei ne jums, dalyviams, mes visa tai darome. Be jūsų minčių visa tai neturi prasmės, o mes nežinome kuria linkme reikia judėti, bei negalime tobulėti.

Taigi tam skirta forumo tema atidaryta

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram