Sezonas2018e

Save

Save

Spain
Open RBR-LT WRC 2019

#20 Rally RACC

2019.10.30-11.04

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Hungary
Open RBR-LT WRC 2019

#21 Rally Hungary

2019.11.06-11

 

Save

Save

Drusknin 

RBR-LT Historic Rally sprint 2019

Rally Druskininkai

2019-10-23/28

RESULTS

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

elarc 

E-LARČ 2019

All Info

 

3rd

Trečiojo etapo informacija

 

3rd

Šį kartą susitiksim ant sniego. Bus proga atsiminti ir iš dalies pasiruošti ateinančiam žieminių dopų sezonui. Bet bus ne vien tik sniegas. Bus tamsu. Visą laik. Tad nepamirškit lempų. Ir kavos.

This time we will mee on snow. It will be change to remember and get ready for comming  snow rallyes season. Without snow there will be another major thing. It'l be dark. All the time. So dont forget lampods. And coffe. 

Markku  Alen

Tai žmogus, kurio kažkada tarta frazė "Now maximum attack" yra populiari iki šiol. Vairuodamas keturis skirtingos markės automobilius Markku laimėjo 801 WRC ruožą. Tai buvo rekordas, kol S.Loeb'as 2011 Katalonijos ralyje šio rekordo nepasiėmė į savo kišenę. Nepaisant 19 WRC pergalių ir 801 laimėtų ruožų, M.Alen nėra laimėjęs WRC titulo. Tiesa, čempionu jis buvo. Bet deja tik 11  dienų. Tame sezone San Remo ralio rezultatai buvo anuliuoti, po Peugeot ir FISA ginčo. O tai lėmė, jog titulas atiteko J.Kankunenui, nes M.Alen kaip tik laimėjo San Remo ralį. Bet , 1978 Markku laimėjo FIA taurę, kuri buvo tarsi WRC ekvivalentas. 

Marku atsiradimo autosporte istorija panaši į daugelio. Tėvas buvo irgi lenktyninkas, varžėsi lenktynėse ant ledo. 1963 tėvukas tapo  tų lentynių čempionu. Marku debiutas buvo gan įspūdingas. 1969 jis startavo tūkstančio ežerų ralyje su Renault 8 Gordini ir užėmė devintą vietą. Gana greitai jis pritraukė dėmesį ir pasirašė sutartį su Volvo.  1971 ir 1972 su Volvo 142 Marku 1000 Ežerų ralyje užėmė trečią vietą. Kitais metais, tame pačiame ralyje, bet jau WRC įskaitoje suomis su ta pačia mašina užėmė antrą vietą, nusileisdamas tik Timmo Makkinen. Po tokių rezultatų savo žemėje, Markku sulaukė dėmesio iš Ford ir Fiat. 1973 su Escortu, RAC Katalonijos ralyje jis užėmė trečią vietą, nepaisant to, jog pirmą dieną jis vertėsi ir buvo nukritęs iki 178 vietos. Po šio pasiekimo Markku pasirašė svajonių kontraktą su Fiat. Fiat jam pasiūlė labai nekuklią algą, o suomis tuo atisdėkojo stipriai padėdamas Fiat 1977 laimėti konstruktorių taurę. 1978 metais pelnęs dvi pergales ir penkis podiumus, o dar debiutavęs su Lancia Stratos pergale - gavo FIA taurę. Dėl šio titulo Markku kovojo su H.Mikkola ir Jean Pierre Nicolas. Kitus tris metus Marrku tęsė karjerą su Ford, laimėdamas po ralį kasmet. Po to, kai Fiat pasitraukė iš WRC, suomis persikėlė į Lancią, kur vairavo galu varoma Lancia 037.  1983 Markku trimis pergalėmis vėl stipriai padėjo Italų gamintojui laimėti konstruktorių taurę  prieš Audi komandą su Quattro. Po to persėdo į Lancia Delta S4 su kuria laimėjo kartą. Po to, kai B grupė buvo uždaryta, M.Alen persėdo į silpnesnę A grupės Delta HF. Vėliau Marrku vairavo Subaru ir Toyota, kol baigė karjerą. Savo 50 gimtadienio progą, 2001 metais jis startavo 1000 ežerų ralį su Ford Focus WRC ir  užėmė 16 vietą. Dabar dirba  Ferrari test vairuotojų. 

SS1 - Helsinforgs

SS2 - Oittaa

SS3 - Kalkivuori

Servise zone 60min

SS4 - Soderkulla

SS5 - Voolahti

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram