Sezonas2018e

Save

Save

Turkey
Open RBR-LT WRC 2019

#17 Rally Turkey

2019.09.18-09.23

ENROLL

Shakedown

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Cyprus
Open RBR-LT WRC 2019

Next

#18 Cyprus Rally

2019.10.02-10.07

 

Save

Save

Slask 

RBR-LT Historic Rally sprint 2019

Rajd Šlaska

2019-09-18/24

Shakedown

RESULTS

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

elarc 

E-LARČ 2019

All Info

5th

Penktojo etapo informacija

5th

Po itin sunkaus ir niūraus praeito ralio, laukia atgaiva. Smagus 5 ruožų žvyrinis ralis su puikiu oru, o ne gana to - bus duodama dvigubai taškų! 

Timo Salonen

Šis kūdikio veido žmogelis, iš pradžių daug kam kėlė labai klaidingą įspūdį. Suomis, kuris iš išvaizdos galėjo nebent važiuoti su Škoda(No offence) į sodą su savo mama, drąskė WRC greičio ruožus sunkiai sovokiamais greičiais. Įspūdį klaidino ir tai, kad buvo švelniai tariant "rubuiliukas", cigaretės dūmą jis traukdavo dažniau nei kvėpuodavo, turėjo akinius kurių storis buvo gerokai didesnis nei automobilio stiklo. Nepaisant to dar itin mėgo vairuoti viena ranka. Ne, ne parkuojantis. O greičio ruožuose. 

Į ralio pasaulį jis įšoko itin greit. 1977 jis jau užėmė WRC antrą vietą savo namų ralyje, Suomijoje. Iš kart po podiumo jis laimėjo savo pirmą WRC ralį Kanadoje. Tai buvo vos 5 jo startas WRC ir pirmas už namų sienų. Tuo metu jis vairavo Fiat 131 Abarth. Toliau jis patraukė į ilgų distancijų lenktynes su gamykline Nissan komanda. 1984 metais jis apturėjo puikų sezoną ir Jean Todt pakvietė Timo į Peugeot komandą 1985 sezonui. Komandos lyderiu buvo Ari Vattanen, T.Salonen turėjo padėti rinkti taškus gamyklinei įskaitai. Bet scenarijus gan greitai keitėsi ir komandos lyderiu tapo Timo. Tą sezoną jis pasiekė rekordinį 4 WRC pergalių iš eilės seriją, kurią vėliau pagerino S.Loeb. Tai jam leido laimėti 1985 metų čempionatą įspūdingu 52 taškų atotrūkiu nuo antros vietos laimėtojo S.Blomquist.  1986 metais jis užėmė trečią vietą WRC. Vėliau nemažai kilometrų prasuko su Mazda, į WRC buvo grįžęs pavieniems startams su Mitsubishi Galant VR4 ir Peugeot 206 WRC. Baigęs karjerą vadovauja savo nuosavam automobilių pardavimo salonui.

 

 Turnyras

SS1 - Melkki Melko

SS2 - Suomenlinna

SS3 - Vallisaari

Servise zone 60 min

SS4 - Lauttasaari

SS5 - Veinemein

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram