Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

Zematija rewŽemaitijos ralį laimėjo Suomijos atstovas

Rally Žemaitija 2016 apžvalga

 Po sauso bei saulėto Talsio ralio, LRČ dalyviai pagaliau persikėlė į Lietuvą. Lietuvos vakarinėje dalyje, Kelmės rajone, tradiciškai vyksta ralis „Rally Žemaitija“. Tai buvo kalendoriuje pažymėtas etapas numeriu 4. Per dvi dienas dalyviams teko įveikti 9 greičio ruožus. Ralio starto ceremonijoje prasidėjo lietus, tačiau dopuose švietė saulė, bet buvo taip pat šlapia. Starto pakyla pravažiavo 24 ekipažai iš 4 šalių.

Pirmoji diena trumpa - vos 2 vakariniai greičio ruožai. Taigi pirmą dopą nieko nelaukęs laimėjo Okas Gvidas, kuris laimėjo Talsio ralį. Antras svečias iš Latvijos - Kristaps Ušvils. Trečias - Rokas Ravinskis. Po šio dopo buvo surengta pirmoji serviso zona. Pasitvarkius dalyviams automobilius, dalyviai išvažiavo dar kart to pačio dopo pravažiuoti. Antrą kart važiuojant ir vėl greičiausias buvo Okas Gvidas, antras jau Antonas Kochetkovas, trečias svečias iš Suomijos - Jyrki Niemela. Po pirmosios dienos TOP 5 atrodė taip: Okas Gvidas, Kristaps Ušvils, Jyrki Niemela, Antonas Kochetkovas, Egle Edvards.

Antrą dieną dalyviams reikėjo įveikti dar 7 dopus. Rytiniame dope laimėjo Kristaps Ušvils, antras Sergėjus Raevskis, trečias Ignas Augustonis. Okui Gvidui labai nepasisekė šiame dope, jis prarado apie minutę laiko. Kitame dope ir vėl nepralenkiamas buvo Kristaps Ušvils, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias Antonas Kochetkovas. Deja, bet jau šiame dope pasitraukė Okas Gvidas bei Sergėjus Raevskis. Bet kova buvo labai arši dėl antros vietos tarp Antono Kochetkvo be Jyrki Niemelos. Penktajame dope įprastai jau pirmas buvo Kristaps Ušvils, antras Jyrki Niemela, o trečias netikėtai Senas Lakūnas. Sportininkai įvažiavo į servisą. Po 5 dopų pirmavo ralyje Kristaps Ušvils, antras Jyrki Niemela, trečias Antonas Kochetkovas, ketvirtas Ignas Augustonis ir penktas Rally Guru. Šeštasis dopas galima sakyt nusprendė ralio likimą. Pirmas važiavęs Kristaps Ušvils pasitraukė šiame dope ir taip visi dalyviai pakilo viena pozicija aukščiau. Šeštame dope geriausią laiką parodė Jyrki Niemela, antras Antonas Kochetkovas, trečias Egle Edvards. Kitame dope milžinišką tempą uždiktavo Egle Edvards. Jis laimėjo septintą dopą ir pakilo iš 5 į 3 vietą. Antras šiame dope buvo Jyrki Niemela, trečias Antonas Kochetkovas. Sportininaki patraukė į paskutinę serviso zoną. Po 7 dopų ralyje pirmavo Jyrki Niemela, antras 7 sekundėmis nuo Jyrki atsiliekantis Antonas Kochetkovas, trečias Egle Edvards, ketvirtas Ignas Augustonis, penktas Rally Guru. Aštuntą dopą laimėjo Jyrki Niemela, antras Rally Guru, trečias Antonas Kochetkovas. Rodosi, kad kova dėl pirmos vietos išsisprendė, nes po 8 dopo 1 ir 2 vietą skyrė 12 sek. Tačiau dėl 3 vietos buvo labai intriguojanti, kai liko paskutinis dopas. Egle Edvards lenkė Igną Augustonį vos 1,65 sek. Paskutnį dopą laimėjo Jyrki Niemela, antras Antonas Kochetkovas, trečias Ignas Augustonis. Kovą dėl trečios vietos laimėjo Ignas Augustonis. Jis po 9 dopų lenkė Eglę Edvards vos 0,21 sek. Ralį baigė vos 10 ekipažų iš 24 startavusių.

Kitas etapas vyks Rugpjūčio antroje pusėje. Jau septintą kartą vykstantis 300 ežerų ralis Zarasuose vėl pritrauks minias žiūrovų. Susimatysime 300 ežerų ralyje!!!

„Rally Žemaitija 2016“ rezultatai:

1. NIEMELA Jyrki Ford Fiesta R5 48:37.79 103,4 km/h

2. KOCHETKOV Anton Ford Fiesta R5 48:47.65

3 AUGUSTONIS Ignas Ford Fiesta R5 49:32.82

4. Egle Edvards Ford Fiesta S2000 49:33.03

5. RALLY Guru Ford Fiesta R5 49:41.94

6. MEDUNECKIS Mancikas Ford Fiesta R5 50:17.69

7. SENAS Lakunas Ford Fiesta R5 50:21.95

8. KULIKAUSKAS Roberas Škoda Fabia R5 53:55.37

9. GONTSOV Ivan Ford Fiesta R2 54:11.62

10. PIDLUSKY Oleksandr Citreon DS3 R3 MAX 56:35.19

 

Dalyvių komentarai ir nuotraukos:

KOCHETKOV Anton, 2 vieta, Ford Fiesta R5

Etapas vyko sklandžiai ir beveik be jokių problemų. Turėjau keleta incidentų 6 ir 7 dopuose. Bet kova su Jyrki Niemela buvo tiesiog fantastiška. Ačiū už ralį!

AUGUSTONIS Ignas, 3 vieta, Ford Fiesta R5

Pirmąją dieną stengiausi važiuoti kiek saugiau ir tas visai pavyko, tačiau apturėjau klaidų vistiek. Antroji diena prasidėjo gerai, parodytas 3 laikas dope. 6 ir 7 dopuose turėjau nemažai klaidų, ten palaidojau apie 20 sek.  Vėliau jas teko atsigriebti. Laimėj paskutiniame dope aplenkiau latvį Egle Edvards ir iškovojau 3 vietą. Dabar susimatysime neužilgo LRSČ etape, Kurtuvėnuose. Yra planų Kurtuvėnuose startuoti su nauja technika - Škoda Fabia R5. WRC Lenkijos etape bandysiu šį čekų kūrinį. Taigi pamatysime kaip ten bus :)

 

RALLY Guru, 5 vieta, Ford Fiesta R5

 

Finišavau, be didelių laimėjimų. Kadangi po ilgos pertraukos ir be jokių testų, tai tokys ir rezultatas, žinoma du spinai, taip pat įnešė savo indėlį...

 

GONTSOV Ivan, 9 vieta, Ford Fiesta R2

Etapas buvo sunkus. Gaila, kad klasės konkurentai buvo kažkur dingę... Ačiū už greičio ruožus. Pasimatysime kitame etape.

 

PIDLUSKY Oleksandr, 10 vieta, Citreon DS3 R3 MAX

Ačiū už ralį. Etapas buvo įdomus. Viskas klostėsi gerai, tačiau 4 dope turėjau incidentą. Trajektorijoje pasitaikė akmuo, taigi teko verstis...

JONAITIS Jonis, pasitraukė 8GR, Mitsubishi Lancer Evoluition X N4

Sveiki. Žemaitiją pradėjom lėtai, sukibimo kaip ir nerasta. Pradžia super lėta. 2 dopas, bandėm paspausti, ne kas, uodega taip ir taikosi pabėgti, bet finišas yra... 3 dopas vietom neblogai, vietom uodega vėl išbėga iš kelio vidury. Aštrus momentas (1 nuotrauka), bet mašina atlaikė. 4 dopas palygint atsargiai, be nuotykių. 5 dope vėl problemos su mašinos galu, nemaloniai akmuo pasigautas prieš finišą. 6 dopas smagiai pralėktas (2 nuotrauka). 7 dopas palyginti atsargiai, neskubant. 8 dopas tik išsukus į pagrindinį kelią įsibėgeta uodega išleista, išnešė į kelkraštį , rankinis jau nebeišgelbėjo....GAME OVER.....(3 nuotrauka) Liūdna, bet taip ir turejo būti, beveik visur ant ribos, na va ir rezultatas.....

 

 

 

 

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram