Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

Kurtuvenai rewTrileris Kurtuvėnuose pasibaigė suomio pergale

 Po Užvenčio ralio sprinto kovų LRSČ nusikėlė į Kurtuvėnų miestelį, Šiaulių rajone. Čia vyko ketvirtasis LRSČ etapas, Trečiojo nebuvo, nes etapas Alytaus rajone buvo atšauktas. Ketvirtajame etape starto podiumą pravažiavo 24 LRSČ dalyviai iš 5 šalių. Dalyvių laukė 8 dopai.

Nuo pat pirmojo dopo pradėjo tempą diktuoti rusas Jevgenijus Titovas, jis laimėjo pirmąjį dopą. Antrą laiką užfiksavo Jyrki Niemela, trečią čempionato lyderis Nikita Sorokinas. Antrajame dope visiem užvėžė Ignas Augustonis, kuris pirmą kart Lietuvoje važiavo su Škoda Fabia R5. Ignas pasinaudojo tuo ir pakylo į pirmą vietą bendroje įskaitoje. Antras atvažiavo Sergėjus Raevskis, trečias Nikita Sorokinas. Šis dopas buvo matyt pats sunkiausias, nes daug laiko palaidojo lyderiai: Rokas Ravinskis, Jyrki Niemela, Rally Guru, Jurijus Titovas ir Antonas Kochetkovas. Trečiasis dopas buvo pats greičiausias šiame ralyje. Dopo nugalėtojo Seno Lakūno vidutinis greitis buvo net 139,2 km/h. Antrąjį laiką parodė Jyrki Niemela, trečias Remigijus Lapinskas. Ketvirtajame dope greičiausias buvo Jurijus Titovas, antras Jyrki Niemela, trečias Sergėjus Raevskis. Po 4 dopų buvo surengta pirmoji serviso zona. Ralyje pirmavo po 4 dopų Ignas Augustonis, antras Sergėjus Raevskis, trečias Remigijus Lapinskas, ketvirtas Nikita Sorokinas, penktas Jyrki Niemela. Sportininkams po serviso taip pat nereikėjo atsipalaiduoti, nes laukė antra dalis ralio, kurioje yra ilgesni dopai. Taip pat ir skirtumai tarp sportininkų ypač maži. Penktajame dope nepralenkiamas buvo Jyrki Niemela, antras  Remigijus Lapinskas, trečias Jurijus Titovas. Šeštajame dope geriausiai suvažiavo Jurijus Titovas, antras Sergėjus Raevskis, trečias Jyrki Niemela. Likus dvejiems dopams iki finišo lyderis jau pasikeitė, tai buvo - Sergėjus Raevskis. Antras 4 sek atsilikdamas buvo Ignas Augustonis, trečias vis dar Remigijus Lapinskas, ketvirtas Jyrki Niemela ir penktas Nikita Sorokinas. Tačiau iki finišo kova turėjo būt labai įdomi. Jyrki Niemela septintame dope antrai vietai užvėžė net 10 sek ir pakylo iki trečios vietos. Antras šiame dope buvo Jurijus Titovas, trečias Ignas Augustonis. Paskutinį dopą vėl stipriai spausdmas laimėjo Jyrki Niemela, antras Rokas Ravinskis, trečias Jurijus Titovas. Neįtikėtina bet per 2 dopus Jyrki Niemela panaikino nuo to metu lyderio Sergėjaus Raevskio 23 sek. deficitą. Būtent Jyrki laimėjo ralį. Antroje vietoje liko Sergėjus Raevskis, jis paskutiniame dope suomiui pralošė 13 sek. Tačiau Sergėjus nuo Jyrki atsiliko vos 0,71 sek. Trečioje vietoje liko Ignas Augustonis. Jam iki Sergėjaus trūko 0,66 sek., o iki pergalė 1,37 sek. Ketvirtą vietą paskutiniame dope iškovojo Jurijus Titovas nustumdamas penktoje vietoje likusį Remigijų Lapinską. Kitas etapas jau už savaitės Latvijoje, Gulbėnės apylinkėse. Susimatysime ten!

 

Rally Kurtuvėnai 2016 results

1. NIEMELA Jyrki Ford Fiesta R5 29:55.60 97,2 km/h

2. RAEVSKIY Sergey Peugeot 208 T16 R5 2015 29:56.31

3. AUGUSTONIS Ignas Škoda Fabia R5 29:56.97

4. TITOV Yuriy Citreon DS3 R5 30:20.88

5. LAPINSKAS Remigijus Ford Fiesta R5 30:22.88

6. ROKAS Ravinskis Ford Fiesta R5 30:34.81

7. SOROKIN Nikita Ford Fiesta R5 31:15.32

8. EGLE Edvards Škoda Fabia R5 31:23.62

9. SUHINOV Aleksandr Peugeot 208 R2 32:12.70

10. KULIKAUSKAS Robertas Škoda Fabia R5 33:49.94

11. GONTSOV Ivan Ford Fiesta R2 34:20.66

12. PIDLUSKY Oleksandr Citreon DS3 R3 MAX 35:08.23

13. JONAITIS Jonis Ford Fiesta R2 36:08.60

 AUGUSTONIS Ignas, 3 vieta, Škoda Fabia R5

Pirmas blynas su Škoda neprisvylo. Sekėsi važiuot gerai, kai kur net labai gerai :) Turėjau momentų kur važiavau tikrai ant ribos, bet viskas laimėj pasibaigė gerai. Gaila, kad Sergėjus buvo labai pasiekiamas, tačiau aplenkti nepavyko, trūko vos 0,66 sek :/ Tačiau finišas :) Susitiksim po poros savaičių Latvijoje :)

 

LAPINSKAS Remigijus, 5 vieta, Ford Fiesta R5

Man šis etapas tikrai galima sakyti visiškai neblogas. Pradėjome savo tempu, kad neperspausti, antrame GR iš karto po starto pirmuose posūkiuose važiuojant greitame posųkyje nesupratau ką kabinau ir tada iš karto metė į orą ir lengvas stogas. Laimei smūgis nepalietė variklio taip ir bučiau likęs stovėti ir žiurėti ralio bolidus kaip skrenda. Kitus GR nusprendėm tik finišuoti, nes jau seniai tai teko patirti.

 

 

 

ROKAS Ravinskis, 6 vieta, Ford Fiesta R5

Ralis kaip ir neblogas būtų buvęs, jei ne viena didelė klaida. Antram dope pradžioj per plačiai į posukį atvažiavau ir išslydau tiesiai į vandenį, tai pagalbą ištraukė. Nors ir po tokios kliurkos, visai neatleidau gazo, bet prioritetas buvo finišuoti ir tai pavyko. Dėl to ir džiaugiuosi :) Startavau vienas iš pirmųjų ir truputi sunku buvo orientuotis ar tempas ne per lėtas. Aišku pažiųrėjus į galutinį rezultatą ir atėmus ~40 sec vaizdas galutinėj lentelėj butų visai kitos, bet čia ralis :) iki susitikimo Latvijoje ;)

 

SOROKIN Nikita, 7 vieta, Ford Fiesta R5

Labai įdomus dopų parinkimas ir įtempta kova. Sergėjus Raevskis, Jyrki Niemela, Ignas Augustonis nustebino savo greičiu. < >. Gaila, kad paskutiniame dope padariau klaidą, teko verstis ir prarasti daug laiko. Tai kainavo man 4 pozicijas, tačiau vistiek man pavyko išsaugoti lenktynių malonumą. Ačiū organizatoriams.

 

JONAITIS Jonis, 13 vieta, Ford Fiesta R2

Kurtuvėnuose truputi šlapoka, na ir tai įtakojo rezultatą. Pirmam dope jau teko susipažinti su medžiais, viskas baigėsi gana laimingai. Deja jau antro dopo pradžioj išciuožta į griovy, sugaišta nemažai laiko stengiantis išsikapanoti, deja, teko kviesti pagalba... Beliko ramiai riedėti finišo link. Yra kaip yra .Žiurėsim kas gero bus pas ''braliukus'' :)

 

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram