Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

Interviu prieš ralio „atlaidus“ Zarasuose, R. Ravinskio žodis

 Antrasis pašnekovas - Rokas Ravinskis. Galime teigti, kad jis tikrai vienas iš greičiausių Lietuvių. Lietuvos čempionatuose jis vairuoja Ford Fiesta R5 papuoštą DMACK Baltic Rally Team spalvomis.

 

Kaip sekėsi praeituose dviejuose LRČ etapuose?

Pažiurėjus į bendrą turnyrinę lentelę, galima sakyti nesisekė. Pirmam etape negalėjau startuoti. Žemaitijoje finišas krūmuose baigėsi, net gimtieji laukai nepadėjo.

 

Už kelių savaičių prasidės turbūt geriausias ralis Lietuvoje – „300 Lakes Rally“ Ar laukiate jo?

Tai vienas įdomiausių etapų su įžymiuoju tramplinu.

 

Kuriais metais „300 Lakes Rally“ ralyje pasiektais rezultatais džiaugiatės labiausiai? Kas labiausiai džiugina ir kas labiausiai neramina šiųmetinio ralio išvakarėse? Kokius tikslus sau keliate?

Jei neklystu 2013 metai, antroje įskaitoje 3 vieta, nes dar turiu diplomą. Neramina, tai, kad vis mažiau ir mažiau lieka laiko testam. Bet kartu galima truputi pasidžiaugti, kad nors ir be testų tempas gan padorus. Didžiausias tikslas būtų finišuoti, nes sunkiai tai sekasi daryti.

 

Čempionate išaiškėjo 2 lyderiai – Jyrki Niemela ir Anton Kochetkov. Kaip manote kaip baigsis ši dvikova, ar kas nors daugiau sugebės į ją įsiterpti?

Abu pilotai yra velniškai greiti ir kas svarbiausia stabilus. Tai prognozuoti, kas pirmas finišuos nedrįsčiau. Jei tik technika laikys ir medelių nelaužys pretendentų nemažas būrys, pvz. OKAS Gvidas, USVILS Kristaps, Rally Guru, RAEVSKIY Sergey, AUGUSTONIS Ignas

Už kurio „300 Lakes Rally“ ralyje startuosiančio ekipažo pergalę statytumėte didžiausią sumą jei būtų surengtas totalizatorius?

Bandyčiau už Gvidą, tempas geras tik truputis stabilumo ir finišą kirstų su vėjeliu :)


Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram