Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Open RBR-LT WRC 2020

POSTPONED

Save

Save

2019 Awards

WRC

Diploma download

Historic Baltic Spring

Diploma download

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

 

elarc20 

E-LARČ 2020

ALL INFO AT

E-LARC.LT

Uzventis Lapinskas1Interviu prieš ralio „atlaidus“ Zarasuose, R.Lapinsko žodis

 Trečias mūsų pakalbintas dalyvis - Remigijus Lapinskas. Remigijus šiemet rodo gan neblogus rezultatus LRSČ, tačiau LRČ šiemet dar nepavyko finišuoti. Kelis metus važiavęs su Subaru Impreza N14, šiemet jis persėdo į Ford Fiesta R5 ir atstovauja Pagyvenusių Januolių komandą.

 

Kaip sekėsi praeituose dviejuose LRČ etapuose?

Šis sezonas tikrai prastas, nes nepavyko dėl techninių galimybių sustartuoti nei viename etape. Na tikėsimes, kad paskutiniuose etapuose pavyks be jokių kliūčių puikiai gazuoti.

 

Už kelių savaičių prasidės turbūt geriausias ralis Lietuvoje – „300 Lakes Rally“ Ar laukiate jo?

Manau nėra tokio, kuris nelauktų. 300 Lakes Rally jis pasižymi tuo, kad į jį susirenka daug dalyvių iš daugybės užsienio šalių. Taip sudaro galimybę mums, ralio mėgėjams pasivaržyti su jais, nes pas mus dalyvių mažokai besusirenka. Liko tik tie, kuriems šis autosportas įaugęs į kraują. Deja, bet realaus ralio nepavyks pamatyti.

 

Kuriais metais „300 Lakes Rally“ ralyje pasiektais rezultatais džiaugiatės labiausiai? Kas labiausiai džiugina ir kas labiausiai neramina šiųmetinio ralio išvakarėse?

Praeitais metais aukšcčausiai esu pakilęs 300 Lakes ralyje užimdamas bendroje įskaitoje 4 vietą, o klasėje 2. Norisi kuo greičiau startuoti šitame ralyje, kad neprarasti sportinės formos.Tikėkimes organizatoriai parinks trasas atitinkančias realybės ralyje važiuojančias.Tikslus sau keliu gan aukštus, į TOP 10 tai tikrai noriu papulti, o gal klasėje pavyks užlipti ir ant podiumo.

 

Čempionate išaiškėjo 2 lyderiai – Jyrki Niemela ir Anton Kochetkov. Kaip manote kaip baigsis ši dvikova, ar kas nors daugiau sugebės į ją įsiterpti?

Manau, kad solidžiai laimės Antonas, jis tai įrodė laimėdamas daug čempionatų ir tapęs daugkartiniu čempionu. Negalima ir Jyrki Niemelos nurasyti, jo ekipazžs labai greitas, bet manau stabilesnis bus Antonas. Nemanau, kad sugebės kas nors jiems sumaišyti kortas.

 

Už kurio „300 Lakes Rally“ ralyje startuosiančio ekipažo pergalę statytumėte didžiausią sumą jei būtų surengtas totalizatorius?

Manau, kad Kristaps Ušvils gali parodyti kaip reikia važiuoti 300 Lakes ralyje ir laimėti ,dar Okas Gvidas gali dėl pirmos vietos pakovoti. Sėkmes visiems!

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram