Sezonas2018e

Save

Save

Open RBR-LT WRC 2018

13th event „v-Kennards Hire Rally Australia 2018“

Shakedown  2018.11.19-20

Rally 2018.11.21-26

REGISTRATION

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

 

Open RBR-LT LRČ 2018

Thank you everyone for great season!

 

OFFICIAL CHAMPIONSHIP PAGE

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

Save

Save

 

Open RBR-LT LRSČ 2018

Thank you everyone for great season!

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Back To The Roots 
R2 Trophy

1.Sorland

#1. Rally Sørland

2018.11.26-12.01

Calendar

RBR-LT Cup 2017 #3 - Finalas

 Birželio 20 dienos vakarą Simuliatorių akademijoje susirinko 9 dalyviai, tam, kad paskutinį kartą galėtų sudalyvauti bei pasigerinti savo pozicijas bendroje įskaitoje. Vakare buvo didžiausia intriga, kas laimės čempiono titulą, o kas liks 2 ir 3 vietose. Po 2 etapo 1-2 vietas dalinosi Deividas Gezevičius ir Aisvydas Paliukėnas, 3 vietą užėmė vos tašku atsiliekantis Ovidijus Knyšius. Dalyvių laukė Travanca de Monte dopas kaip apšilimo, o jau įskaitinis dopas - Tavia. Finalo automobilis - Škoda Fabia R5 papuoštas Dominyko Butvilo dažymu. Beje, pats realybėje su tokia mašina dalyvaujntis Dominykas aplankė finalo dalyvius :) Jam nuo RBR-LT bendruomenės buvo įteiktas prizas. O, dabar einam prie fianlinio etapo kovų ;)

Pirmieji, kurie pradėjo finalines kovas, tai buvo Lukas Pečeliūnas ir Ovidijus Knyšius. Lukas parodė stabilius laikus pirmuose dviejuose važiavimuose, tuo tarpu Ovidijus parodė pirmajame važiavime parodė blogesnį laikąuž Luką, tačiau antrajme jau buvo laikas geresnis negu Luko. Toliau, kova laukė tarp Aisvydo Paliukėno ir Deivido Gezevičiaus. Aisvydas pirmajame važiavime gerokai kirto trasą, jam buvo skirta penkių sekundžių bauda. Antrojo važiavimo pradžioje buvo padaryta brangi klaida - falstartas. Tuo tarpu Deividas pirmajame važiavime suklydo ir prarado beverik minutę, antrajame vis įvažiavo kol kas geriausią laiką. Arnoldas Petkevičius ir Rokas Ravinskis - trečiasis dvejetas. Arnoldas pirmajame važiavime prarado nemažai laiko, antrajmae susiėmė ir parodė neblogą laiką. O Rokas važiavo kaip tikras RBR čempionatų dalyvis, ramiai ir užtikrintai. Ketvirtasis dvejetas - Simonas Ravinskis ir Evaldas Gezevičius. Simonas padarė klaidą pirmajame važiavime, prarado jis taip pat laiko.  Antrajame jau sekėsi daug geriau. Tuo tarpu Evaldas įvažiavo du gerus rezultatus. ir po pirmojo rato kol kas pirmavo. Paskutinis dalyvis - Domas Raškevičius. Prieš 11-12 metų jis dalyvavo Autopiloto daromuose ralio vakaruose ir grūmėsi su to meto stipriausiais realiojo LARČ dalyviais. Šiuo metu jis Domas dalyvauja tikrame LRSČ su SG-4 klasei ruoštu Subaru Impreza. Domas nebuvo toks greitas kaip kiti, tačiau laikai buvo panašūs su Simono ir Roko.

Pirmasis dvejetas apsikeitę su simuliatoriais, sėdo atlikti dviejų paskutinių finalinių važiavimų. Lukas Pečeliūnas važiavo stabiliai ir užtikrintai, mat jis dar turėjo šansų papulti į TOP 3. Ovidijus tuo tarpu dar kartą pagerino savo rezultatą, tačiau paskutniojo važiavimo jis nebaigė, tačiau jam nesutrukdė aplenkti Luką. Vakaro kulminacija - Deivido ir Aisvydo finaliniai važiavimai. Deividas susikaupė ir įvažiavo du labai gerus laikus, tai jam leido jaustis žymiai tvirčiau. Aisvydui važiuoti sekėsi sunkiai, todėl laikai neblizgėjo. Toliau laukė važiavimai Arnoldo ir Roko. Arnoldas užfiksavo du gerus laikus, o Rokas trečiajį važiavimą nefinišavo, o ketvirtajame parodė užtikrintą laiką. Simonas ir Evaldas buvo paskutinis dvejetas. Simonui sekėsi sunkiui negu broliui Rokui, tačiau ketvirtojo laiko važiavimas buvo panašus abiejų. Tuo tarpu Evaldas Gezevičius trečiajį važiavimą pravažiavo labai panašiai kaip pirmuosius dvejus, ketvirtajame pralošė daug daug laiko, tačiau tai nebuvo svarbu.  Domas Raškevičius buvo tas žmogus, kuris uždarė RBR-LT Cup 2017 čempionatą, jis pasigerino savo laikus, kuriuos parodė pirmajame rate.

 

Suskaičiavus etapo rezultatus, paaiškėjo, kad etapo nugalėtojas yra Deividas Gezevičius. Antras liko Deivido brolis Evaldas. trečias Arnoldas Petkevičius.

 

RBR-LT Cup 2017 čempionas - Deividas Gezevičius (36 taškai). 2 vietą užėmė Ovidijus Knyšius (32 taškai), 3 vietą Aisvydas Paliukėnas (30 taškų).

 

 

Norėčiau padėkoti visų pirma visiems dalyviems, kurie dalyvavo, be jūsų nebūtų nieko ;) Taip pat didelis AČIŪ Simuliatorių akademijai bei prizus gaminusiems Colorita :) Dėl kito čempionato dar daug klaustukų, tačiau jeigu jis bus, tai bus didesnis su daugiau naujovių :)

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open WRC čempionato organizacija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open LRČ ir LRSČ čempionatų organizacija: ignas@rbr-lt.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram