Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - RESULTS

Rally - RESULTS

Audio failų instaliavimas / keitimas

Prieš ką nors keičiant, modifikuojant, perrašant, nepamirškite pasidaryti orginalių failų kopijas!!!Norint pakeisti žaidimo garsus, stengoramą, automobilių garsus ir t.t. reikia išskleisti Audio.Dat failiuką-archyvą

(esantį pagrindinėje RBR direktorijoje).
Kad tą padaryti jums prireiks "Dat Tolls" programėlės:
DatTolls atsisiūsti
Kai tik ją turėsite pas save, Audio.dat failiuką tiesiog užvedate ant Dat tools įkonos ir programėlė atliks visą išarchyvavimo procesą.

Audio folderyje rasite kitą folderiuką, tame dar kitą ir eikite taip toliau, kol pasieksite Audio folderį kuriame ir yra visi garsai.
Tas ilgas folderių kelias turėtų atrodyti taip:
"Richard Burns Rally\audio\C#\Projects\Rally_7\TargetMedia_Develop\Pc\Debug\World\Audio"

Sound tree

Speech: folderyje yra stenograma
Cars - automobilių garsai
Ambient - aplinkos garsai
Impact - susidurimų, žvyro, asfalto ir kitų aplinkinių daykų su kuriais konataktuoja automobilis garsai
Music - žaidimo muzika meniu, pakartojimuose.

Padarius modifikacijas, tą pradinį audio folderiuką reikia vėl nuvesti ant Dat tools programos ikonos ir
programa padarys folderį audio.dat formatu.

Arba :) - paliekate tik "Audio" folderį ir dedate jį pagrindinėn RBR direktorijon. O seną DAT archyva, paliekate kaip atsargine kopiją, kokiame nors, saugiame folderiuke. Dabar jūs galite keisti garsus kada tik panorėję ir nereikia Dat tools pagalba nieko pakuoti ar išpakuoti :)


 Keičiame automobilių garsus

  • Norint pakeisti automobilio garsą, pirmiausiai jums reikės naujo garso failo. Tam puikiai pasitarnaus Nanamitatsuki youtube kanalas, kur galima rasti naujus garsus, vos ne kiekvienam naujam automobiliui (ieškoti atsisiuntimo nuorodos). Kaip pavyzdį instaliuosime Ford Focus 2006 WRC garsus
  • Taigi, einate į Audio\Cars folderį (į pastarąjį metate naują atsisiūstą ".eng" tipo garso failą ir visai nesvarbu, kaip jis pavadintas.
  • Toliau, šiame folderyje susirandame Cars.ini failiuką (suprantama jūs pasidarote jo orginalo kopiją), atsidarome jį. Mūms svarbūs tik automobilių slotų muneriai (beja jo išdėstymas įdentiškas esančiame Cars folderio .ini), todėl jei mūsų naujas automobilis (ford 2006 WRC) yra Cars 1 slote, darome taip: Mus svarbios tik pirmos pastraipos eilutės su automobilių slotais, pvz. Car1=Impreza_WRC_00_int, ją keičiame į jūsų atsisūsto failo pavadinimą, mano atveju FORD_FOCUS_2006_in, daugiau nieko nekeičiame.
  • Galiausiai viskas turi atrodyti štai taip: Car1=FORD_FOCUS_2006_in (tik nepaliekame failo galūnės), išsaugome ir viskas jūs jau turite naują garsą!).

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram